Dane firmy

kamien.pl MODECO STONE sp. z o.o.


Zaściankowa 4, 51-501 Wrocław

Tel: +48 513 101 601

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Blaty kuchenne na wymiar Wrocław


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Kluczową kwestią podczas doboru elementów wykończeniowych do kuchni jest zakup dobrej jakości blatu, więc przedsiębiorstwo MODECO STONE wprowadziło do oferty tego typu artykuły w przystępnych cenach.

Wszystkie proponowane produkty są tworzone z najwyższej jakości materiałów (granit, marmur, konglomerat, piaskowiec, kompozyt, spiek kwarcowy) przez doświadczonych fachowców, co gwarantuje precyzyjne i estetycznie wykonanie. Klienci mogą zamówić blaty kuchenne na wymiar z montażem we Wrocławiu oraz okolicznych miejscowościach. Co więcej, pracownicy mogą również przyjechać do zleceniodawcy i dokonać pomiarów. Dodatkowo firma oferuje schody, okładziny parapety, podłogi z kamienia naturalnego. Firma realizuje także zlecenia pochodzące od właścicieli hoteli. Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy z pracownią architektoniczną.

Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja usług na najwyższym poziomie, indywidualnego podejścia oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Inne firmy w pobliżu:

Ogrody Trawińscy


Brukalice 20, Henryków

greentex24


Nyska 61a, Wrocław

EKO-CITY


Karmelkowa 66, Wrocław