Dane firmy

montuje-serwisuje.pl


Leśna 15, 32-085 Giebułtów

Tel: +48 662 00 99 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Vitopend 100 czujnik przepływu wody


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jako dostawca działający od wielu lat na polskim rynku, właściciel sklepu online działającego na stronie montuje-serwisuje.pl na bieżąco rozszerza ofertę o nowe produkty i usługi. Obecnie proponuje klientom szeroki wybór akcesoriów do różnego rodzaju systemów grzewczych, połączony z możliwością zamówienia serwisu. 

Firma realizuje zlecenia od osób z całej Polski. Dostrzegając zainteresowanie wyrobami znanych zagranicznych marek (np. Viessmann), rozpoczęła dystrybucję kotłów Vitopend 100. Sprzedaż obejmuje też czujnik przepływu wody, spalin i temperatury, uszczelki, regulatory, a także inną, niezbędną drobnicę. Dostawy są zawsze terminowe i odpowiednio zabezpieczone na czas transportu.

Kadra sklepu oferuje też doradztwo. Chętnie pomaga w doborze potrzebnych części, proponując wsparcie poprzez dostępne online komunikatory. Doradcy starają się odpowiadać jak najszybciej na zdawane przez czat pytania. Pracownicy publikują również wartościowe porady na serwisie oraz prowadzą blog informacyjny. 

Inne firmy w pobliżu:

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Caterin Group


Jana Pawła II 188, Kraków

Ledcity.pl


Stróże 335A, Stróże