Po zaręczynach zazwyczaj następuje szalony okres przygotowań do wielki"/>

Dane firmy

Kamienica6


Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Tel: 735161534

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sala weselna Łódź i okolice


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Po zaręczynach zazwyczaj następuje szalony okres przygotowań do wielkiego dnia – ślubu i wesela. Nie jest tajemnicą, że tego typu przygotowania pochłaniają mnóstwo energii i czasu, tym bardziej dobór odpowiedniej sali. W każde miejsce, które choćby zwróci uwagę narzeczonych, trzeba dojechać, by przekonać się o tym, czy będzie dobre na wesele, czy nie.

Udostępniana przez restaurację Kamienica nr 6 sala weselna, która znajduje się w okolicach Łodzi, jest jedną z najlepszych propozycji w całym regionie. Dlaczego warto skorzystać akurat z ich oferty? Przede wszystkim dzięki warunkom, jakie panują na miejscu – położenie w centrum spokojnego miasta w bliskim sąsiedztwie stolicy regionu, duża przestrzeń i smaczne dania, które są przygotowywane pod nadzorem wykwalifikowanego szefa kuchni to tylko niektóre z zalet.

Sala wynajmowana przez restaurację cechuje się eleganckim wykończeniem, a dodatkowo można ją jeszcze udekorować specjalnie pod wesele. Ponadto goście mają do dyspozycji na nocleg wygodne pokoje gościnne. Chcąc dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową lokalu.

Inne firmy w pobliżu:

meva-podnosniki.pl


Rojna 94 , Łódź

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

ABC-BOBASA


Słoneczna 37, Brzeziny